مـجـوز ها و اعـتبـار دارالتـرجمـه سـپـهـر

دارالترجمه سپهر بعد از گذراندن مراحل اداری، مصاحبه و شروط لازم، موفق به دریافت پروانه فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شده است.


موسسه فرهنگی ترجمه سپهر خراسان با شماره ثبت 6561 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری ثبت گردیده است.


 دارالترجمه سپهر در مرکز توسعه تجارت الکترونیک  ثبت شده است و نماد اعتماد الکترونیک را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است. وب سایت هایی که این نماد را دریافت کرده اند مورد تایید این مرکز بوده و شما کاربران گرامی می توانید بدون نگرانی نسبت به هویت و کیفیت ارائه خدمات، از آن وب سایت کالا و خدمات را دریافت نمائید و پرداخت ها را بصورت الکترونیک انجام دهید. با استفاده از لینک زیر شما می توانید از ثبت وب سایت دارالترجمه سپهر در مرکز توسعه الکترونیک اطمینان حاصل نمائید: ..::کلید کنید::..


کانال تلگرام دارالترجمه سپهر (https://t.me/SepehrLC) در پایگاه ساماندهی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی ثبت شده است و دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) می باشد. کد شامد 1-1-295351-61-4-1 می باشد. لینک زیر برای تایید کانال است: http://t.me/itdmcbot?start=sepehrlc

 


 

 

دارالترجمه سپهر در پایگاه ساماندهی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی در حال ثبت و دریافت نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) می باشد. کاربران با آرامش کامل می توانند از خدمات ما استفاده نمایند.

 

 


مرکز زبان و دارالترجمه سپهر تمام دریافت های الکترونیک خود را از درگاه های بانک مـلـت انجام می دهد که مستلزم خوش حساب بودن و داشتن اعتبار لازم برای دریافت خدمات مختلف از این بانک می باشد. در حال حاضر دارالترجمه سپهر از بانک ملت کارتخوان فروشگاهی، درگاه پرداخت موبایلی، پرداخت از طریق کد دستوری و همچنین درگاه آنلاین پرداخت را دریافت کرده است. 


تقـدیـرنـامـه ها 

اینها گوشه ای از لطف و نگاه زیبای عزیزانی است که افتخار خدمت رسانی به آنها را داشته ایم:

روش های سفارش

روش های پرداخت

موقعیت ما در گوگل

 

 مشهد، لادن 16 پلاک 40 طبقه همکف